Earrings with pink stone pr. 333 1,709
add to wish list
Description
Earrings with pink stone pr. 333 1.709r
Product weight approximately: ~2.32 - 2.44g
| Weight [g] | 2.32 - 2.44g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Other shape |
| Material | Gold |
| Proof | 333 (8K) |
| Clasp type | Stud |
| Approximate size [mm]: | 9 mm |
| Dominant Color | Gold |
The weight of the earrings is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Weight | 2 to 3g |
| Clasp | Stud |
| Style | Another shape |
| Stone | With stone |
| Gold | 333 |