Fashionable gold heart pendant and ring (PR.333).
add to wish list
Description
Fashionable gold heart pendant and ring pr.333
Product weight approximately: 0.52- 0.62 g
| Weight [g] | 0.52- 0.62 g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Heart |
| Material | Gold |
| Color Gold | Yellow |
| Sample | 333 (8K) |
| Indicative Size [Mm] | 12.5 x 7.5 |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the pendant is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Gold | 333 |
| Weight | <1g |
| Style | Heart |
| Stone | With stone |