Gold cross, stones, zircons, pr. 333 3/3020
add to wish list
Description
Golden cross, stones, zircons, pr. 333 3.3020
Product weight approximately: ~0.82g -0.94g
| Weight [g] | ~0.82g -0.94g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Cross |
| Material | Gold |
| Gold Color | Yellow |
| Sample | 333 (8K) |
| Indicative Size [Mm] | 18.2 x 10.8 |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the pendant is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Gold | 333 |
| Weight | <1g |
| Style | Cross |
| Stone | With stone |