Gold earrings with zircon on a stud. 333
add to wish list
Description
Gold earrings with zircon on a stud. 333
Product weight approximately: 1.10 - 1.17g
| Weight [g] | 1.10 - 1.17g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Other shape |
| Material | Gold |
| Sample | 333 (8K) |
| Clasp type | Stick |
| Approximate size [mm]: | 7.7 x 6.20 mm |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the earrings is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Weight | 1 to 2g |
| Clasp | Stud |
| Style | Another shape |
| Stone | With stone |
| Gold | 585 |