Gold heart ring with black stones. 333 3.1663c
add to wish list
Description
Gold heart ring with black stones. 333
A very subtle design in the form of a heart ring, studded with black stones.
Approximate product weight: ~0.80-0.99g
| Weight [g] | ~0.80-0.99g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Heart |
| Material | Gold |
| Color Gold | Yellow |
| Sample | 333 (8K) |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the ring is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Gold | 333 |
| Weight | <1g |
| Stone | With stone |