Gold necklace with links and full circles
add to wish list
Description
| Stone | No Stone |
| Pattern | Circle |
| Material | Gold |
| Gold Color | Yellow |
| Sample | 585 |
| Length [mm] | 42+3 cm (length adjustment) |
| Link length [mm] | 8 |
| Link width [mm] | approx. 3 |
| Full circle diameter [mm] | 4 |
Precisely made gold necklace 585. Chain with a fashionable full circle element.
We sell gold jewelry. We sell goods from domestic and foreign producers. All products come from a legal source.
We issue VAT invoices.
Technical data
| Gold | 585 |
| Style | Circle |
| Weight | 1 to 2g |
| Stone | Without stone |
| Length | 41 - 45cm |
| Type | Full |