Gold stud earrings "X" pr. 333 3.2471
add to wish list
Description
Earrings with green stone pr. 333 1.709
Product weight approximately: 0.35-0.47g
| Weight [g] | 0.35-0.47g |
| Stone | No Stone |
| Shape | Crosshair |
| Material | Gold |
| Proof | 333(8K) |
| Clasp type | Stud |
| Approximate size [mm]: | 6 x 6 mm |
| Dominant Color | Gold |
The weight of the earrings is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Weight | <1g |
| Clasp | Stud |
| Style | Another shape |
| Stone | Without stone |
| Gold | 333 |