Golden Comb hanging pr. 333 2/1018
add to wish list
Description
Golden Comb, hanging pr. 333
Product weight approximately: ~0.75 - 0.79 g.
| Weight [g] | ~0.75 - 0.79 g |
| Stone | No Stone |
| Shape | Other shape |
| Material | Gold |
| Gold Color | Yellow |
| Sample | 333 (8K) |
| Indicative Size [Mm] | 30 |
| Comb Size [Mm] (Without Hook) | 25 x 6 |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the pendant is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Gold | 333 |
| Weight | <1g |
| Style | Another Shape |
| Stone | Without stone |