Kolczyki romby podwójnie cyrkonie pr. 333 1,734
add to wish list
Description
Rhomboid earrings with double cubic zirconia. 333 1.734
Product weight approximately: 1.70 - 1.76g
| Weight [g] | 1.70 - 1.76g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Square |
| Material | Gold |
| Proof | 333(8K) |
| Clasp type | English |
| Approximate size [mm]: | 11 x 8.9 |
| Color Dominant | Golden |
The weight of the earrings is approximate and indicative. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Weight | 1 to 2g |
| Clasp | Stud |
| Style | Rectangle |
| Stone | With stone |
| Gold | 333 |