Ring chain pendant with zircons pr.333 2.805
add to wish list
Description
Circle chain pendant with cubic zirconias pr.333 2.805
Product weight approximately: 0.94 - 1.03g
| Weight [g] | 0.94 - 1.03g |
| Stone | Zirconia |
| Shape | Circle |
| Material | Gold |
| Color Gold | Yellow |
| Sample | 333 (8K) |
| Approximate Size [Mm] | 12.6 mm |
| Dominant Color | Golden |
The weight of the pendant is approximate and approximate. In wholesale, products are sold in grams and the price per gram of the product is binding.
Technical data
| Gold | 333 |
| Weight | <1g |
| Style | Circle |
| Stone | With stone |