Aniołek mała złota zawieszka pr. 333 3.2487
dodaj do przechowalni
Opis
Aniołek mała złota zawieszka pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,35 - 0,42 g.
| Waga [g] | ~0,35 - 0,42g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Aniołek |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rod | Skrzydła |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 15,5 x 11 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Aniołek |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |