Ażurowe złote kolczyki koło pr. 333 1.815b
dodaj do przechowalni
Opis
Ażurowe złote kolczyki koło pr. 333
Starannie wykonane kolczyki z białą Cyrkonią.Oryginalny wzór z pięknym, ażurowym zdobieniem.Angielskie zapięcie.Prezentują się bardzo elegancko, szlachetnie i kobieco.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,95 - 2,15g.
| Waga [g] | ~1,95 - 2,15g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Koło |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielskie |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 5.5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 2.5 x 9.6 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |