Bransoletka złota jednostronnie diamentowana 2,5mm
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj | Pełny |
| Długość [cm] | 17+2,5 cm (regulacja długości) |
| Kamień | Bez kamienia |
| Materiał | Złoto |
| Próba złota | 585 |
| Kolor złota | Żółty |
| Szerokość bransoletki [mm] | 2,5 |
Elegancka i stylowa złota bransoletka jednostronnie diamentowana próby 585.
Doskonała jako prezent z okazji, imienin, urodzin, bierzmowania czy też innej ważnej uroczystości.
Ozdoba eleganckiej kreacji.
Zajmujemy się sprzedażą biżuterii ze złota.
Sprzedajemy towary pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów.
Wszystkie produkty pochodzą z legalnego źródła.
Wystawiamy faktury VAT.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pełny |
| Długość | 18 - 20 cm |
| Kamień | Bez kamienia |
| Waga | 2 do 3g |
| Wzór | Inny kształt |
| Próba | 585 |