Bransoletka złota z kolekcji "PIATTO" z diamentowanym zdobieniem
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj | Pełna |
| Długość [cm] | 18cm /18,5cm / 19cm / 21cm |
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Inny wzór |
| Materiał | Złoto |
| Próba złota | 585 |
| Kolor złota | Żółty |
| Szerokość bransoletki [mm] | 5 |
Elegancka i stylowa złota bransoletka próby 585 z kolekcji "PIATTO".
Bransoletki płaskie, zdobione diamentowaniem doskonale sprawdzą się jako ozdoba eleganckiej kreacji.
Doskonała jako prezent z okazji, imienin, urodzin, bierzmowania czy też innej ważnej uroczystości.
Ozdoba eleganckiej kreacji.
Zajmujemy się sprzedażą biżuterii ze złota.
Sprzedajemy towary pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów.
Wszystkie produkty pochodzą z legalnego źródła.
Wystawiamy faktury VAT.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pełny |
| Długość | 18 - 20 cm |
| Kamień | Bez kamienia |
| Waga | 3 do 5g |
| Wzór | Inny kształt |
| Próba | 585 |