Elegancki Złoty pierścionek Kwiatek różowy pr. 333 2.1455r
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki złoty pierścionek kwiatek różowy pr. 333
Starannie wykonany pierścionek. z kamieniami ułożonymi w kształt pięknego kwiatu z różowym kamieniem centralnym. Na kobiecej dłoni prezentować się będzie bardzo elegancko, szlachetnie i delikatnie.
| Waga [g] | ~1,23 - 1,40g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwiatek |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 4 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1 |
| Ilość Kamieni | 13 |
| Szerokość Szyny [Mm] | 1.35 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | 6.9 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |