Kolczyki kotki złote na sztyfcie pr. 333
dodaj do przechowalni
Opis
Kolczyki kotki złote na sztyfcie pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: 0,70 - 0,80g
| Waga [g] | 0,70 - 0,80g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333(8K) |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Wielkość orientacyjna [mm]: | 6,40 x 3,30mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |