Kolczyki romby podwójnie cyrkonie pr. 333 1.734
dodaj do przechowalni
Opis
Kolczyki romby podwójnie cyrkonie pr. 333 1.734
Waga produktu w przybliżeniu: 1,70 - 1,76g
| Waga [g] | 1,70 - 1,76g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333(8K) |
| Rodzaj zapięcia | Angielskie |
| Wielkość orientacyjna [mm]: | 11 x 8,9 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kwadrat |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |