Modna złota zawieszka serca pr. 333 2.1181
dodaj do przechowalni
Opis
Modna złota zawieszka serca pr. 333
Złoty wisiorek w kształcie serc zdobiony białymi cyrkoniami. Bardzo elegancki i subtelny wzór. Idealnie sprawdzi się jako prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,05 - 1,19g.
| Waga [g] | ~1,05 - 1,19g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 1.25 |
| Ilość Kamieni | 14 |
| Rod | Rodowane elementy góry |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 13.8 x 15.5 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Serce |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |