Modny Złoty pierścionek z czarnym kamieniem Markiza pr. 333 2.982
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek z cyrkoniami
Przyciągający spojrzenie i oryginalny wzór złotego pierścionka.
Zdobiony dużym owalnym czarnym kamieniem otoczony mniejszymi białymi cyrkoniami.
| Waga [g] | ~1,75 - 2,18g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 6 x 4 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 2 |
| Ilość kamieni | 11 |
| Szerokość Szyny [Mm] | 2 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | 9.7 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga pierścionka zależna jest od wielkości rozmiaru. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |