Modny złoty pierścionek cyrkonie duży kamień pr. 333 1.366a
dodaj do przechowalni
Opis
Złoty pierścionek z cyrkoniami MARKIZA
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,38 - 1,97g
| Waga [g] | ~ 1,38 - 1,97g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 8 x 6 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1,25 |
| Ilość Kamieni | 21 |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 13 |
| Rod | Rodowana oprawa kamieni |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |