Naszyjnik złoty kropelka
dodaj do przechowalni
Opis
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Kropla |
| Materiał | Złoto |
| Kolor złota | Żółty |
| Próba | 585 |
| Długość łańcuszka [cm] | 42+3 cm (regulacja długości) |
| Długość kropli [mm] | 14 |
| Szerokość kropli [mm] | 4-8 |
Precyzyjnie wykonany złoty naszyjnik próby 585. Łańcuszek ankier z modną zawieszką.
Zajmujemy się sprzedażą biżuterii ze złota. Sprzedajemy towary pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Wszystkie produkty pochodzą z legalnego źródła.
Wystawiamy faktury VAT.
Szerokość małej kropli: 6 mm
Dane techniczne
| Próba | 585 |
| Wzór | Kropla |
| Waga | 1 do 2g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Długość | 41 - 45cm |
| Rodzaj | Pusty |