Naszyjnik złoty ogniwa i pełne kółka
dodaj do przechowalni
Opis
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Koło |
| Materiał | Złoto |
| Kolor złota | Żółty |
| Próba | 585 |
| Długość [mm] | 42+3 cm (regulacja długości) |
| Długość ogniwa [mm] | 8 |
| Szerokość ogniwa [mm] | ok. 3 |
| Średnica pełnego kółka [mm] | 4 |
Precyzyjnie wykonany złoty naszyjnik próby 585. Łańcuszek z modnym elementem pełnego koła.
Zajmujemy się sprzedażą biżuterii ze złota. Sprzedajemy towary pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Wszystkie produkty pochodzą z legalnego źródła.
Wystawiamy faktury VAT.
Dane techniczne
| Próba | 585 |
| Wzór | Kółko |
| Waga | 1 do 2g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Długość | 41 - 45cm |
| Rodzaj | Pełny |