Piękne złote kolczyki z cyrkoniami MARKIZA pr. 333 1.188
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki z kamieniami MARKIZA
Starannie wykonane kolczyki z Cyrkoniami.Posiadają wygodne, angielskie zapięcie.Prezentują się elegancko, szlachetnie i kobieco.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,45 - 1,59g.
| Waga [g] | ~1,45 - 1,59g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwiatek |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielskie |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 4 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1.5 |
| Ilość Kamieni | 10 |
| Rod | Rodowana oprawa centralnego kamienia |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 7.4 x 10 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |