Piękny krzyżyk z cyrkoniami pr. 333 2.618
dodaj do przechowalni
Opis
Piękny krzyżyk z cyrkoniami pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,61 - 0,88g.
| Waga [g] | ~0,61 - 0,88g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Krzyżyk |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 2 |
| Kolor kamienia | Biały |
| Szerokość Elementu Wiszącego [Mm] | 11 |
| Wysokość Elementu Wiszącego [Mm] | 21 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Krzyżyk |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |