Piękny złoty pierścionek serca pr. 333 1.1188
dodaj do przechowalni
Opis
Piękny złoty pierścionek serca pr. 333
Wzór pierścionka łączący piękno żółtego i białego złota. Na kobiecej dłoni prezentować się będzie delikatnie, szlachetnie i elegancko.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,97 - 1,47g
| Waga [g] | ~0,97 - 1,47g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte |
| Szerokość Szyny [Mm] | ~ 2,70 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |