Pierścionek kwadrat sygnet z cyrkonią pr. 333 1.629
dodaj do przechowalni
Opis
Pierścionek kwadrat sygnet z cyrkonią pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,05 - 1,57g
| Waga [g] | ~1,05 - 1,57g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Próba | 333 (8K) |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Szer. Szyny: W Najwęższym Miejscu [Mm] | ~ 1,7 |
| Całkowita Szer. Korony [Mm] | ~ 8,35 |
| Rod | Rodowane elementy kamieniowe |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |