Pierścionek złoty rubinowe oczko złoto pr. 333
dodaj do przechowalni
Opis
Pierścionek złoty rubinowe oczko złoto pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 1,50 - 1,80g
| Waga | ~ 1,50 - 1,80g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 |
| Ilość kamieni | 7 |
| Szerokość szyny [mm] | ~ 2,0 |
| Całkowita szer. korony [mm] | ~ 5,80 |
| Kolor dominujący | złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Wielkość kamieni [mm]1.25Wielkość kamienia centralnego [mm]~ 6,0Szer. szyny: w najszerszym miejscu [mm]~6,0RodRodowana oprawa centralnego kamieniaWielkość kamieni bocznych [mm]~1,0Szer. góry [mm]~ 6,80Średnica korony [mm]~ 1,20Szer. szyny: w najwęższym miejscu [mm]1,89Szerokość szyny [mm]~ 1,35Całkowita szer. korony [mm]~1,55
Złoty pierścionek dwa serca pr. 333 2.792
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,88g
| Waga | ~3,02g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Rodzaj zapięcia | Angielskie |
| Wielkość orientacyjna [mm] | 12.7 x 4.3 |
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |