Stópki złota przewieszka zawieszka bobo-mini pr. 333 3.2437
dodaj do przechowalni
Opis
Stópki złota przewieszka zawieszka bobo-mini pr. 333
Wykonany z największą precyzją złoty wisiorek.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,40 - 0,57g.
| Waga [g] | ~0,40 - 0,57g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 10x10mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Stópki |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |