Złota obrączka z kamieniami pr. 333 3.1563
dodaj do przechowalni
Opis
Złota obrączka z kamieniami pr. 333
Piękna obrączka zdobiona białymi Cyrkoniami. Świetnie sprawdzi się też jako prezent! Będzie cieszyć obdarowaną osobę przez długi czas.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,00 - 1,35g
| Waga [g] | ~1,00 - 1,35g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Kolor Złota | Żółte + białe (rodowane) |
| Szer. Szyny: W Najszerszym Miejscu [Mm] | ~ 3,4 |
| Szer. Szyny: W Najwęższym Miejscu [Mm] | ~ 2,5 |
| Rod | Rodowane elementy kamieniowe |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga pierścionka jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | z kamieniem |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |