Złota przewieszka z cyrkoniami zawieszka pr. 333 3.2334
dodaj do przechowalni
Opis
Złota przewieszka z cyrkoniami zawieszka pr. 333
Wykonany z największą precyzją złoty wisiorek zdobiony Cyrkoniami. Ciekawy, asymetryczny wzór.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,89 - 0,98g.
| Waga [g] | ~0,89 - 0,98g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 1 |
| Ilość Kamieni | 25 |
| Rod | Rodowane elementy kamieniowe |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 7.6 x 18.3 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |