Złota zawieszka dwa serca pr. 333 3.2430
dodaj do przechowalni
Opis
Złota zawieszka dwa serca pr. 333
Piękna złota zawieszka w formie serduszek. Doskonały pomysł na prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,41 - 0,49g.
| Waga [g] | ~0,41 - 0,49g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 11,5 x 13,8 |
| Rod | Rodowane serce |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Serce |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |