Złota zawieszka z cyrkoniami wisiorek serce pr. 333 3.2335
dodaj do przechowalni
Opis
Złota zawieszka z cyrkoniami wisiorek serce pr. 333
Wykonany z największą precyzją złoty wisiorek w kształcie serca, zdobiony białymi Cyrkoniami.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,70 - 0,74g.
| Waga [g] | ~0,70 - 0,74g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 1.2 |
| Ilość Kamieni | 18 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 8.6 x 9.5 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga zawieszki jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Serce |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |