Złote kolczyki DUŻY KAMIEŃ błękitna cyrkonia pr. 333 1.709a
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki z błękitną cyrkonią
Modne kolczyki z dużym kamieniem. Prezentują się bardzo efektownie. Sprawdzą się zarówno w codziennej jak i wieczornej stylizacji. Idealnie sprawdzą się jako prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,75 - 1,95g.
| Waga [g] | ~1,75 - 1,95g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 |
| Kolor Złota | Żółte |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość kamieni [mm] | ~ 8 mm |
| Ilość kamieni | 1 |
| Wielkość orientacyjna [mm] | 9 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |