Złote kolczyki Dróżki Sparkle pr. 333 1.141
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki "Dróżki" z kolekcji Sparkle pr. 333
Bardzo delikatne i kobiece kolczyki zostały wzbogacone dróżką kamieni, które dodają niezwykłego blasku i szyku.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,90 - 1,01g.
| Waga [g] | ~0,90 - 1,01g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielskie |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 2.25 |
| Ilość Kamieni | 7 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 12.5 x 2.38 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |