Złote kolczyki End Little Things pr. 333 3.2461
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki "End" na sztyfcie z kolekcji Little Things pr. 333
Bardzo subtelne i delikatne kolczyki w formie małej kropeczki. Doskonałe do sportowej stylizacji, ale także dla Pań ceniących subtelną prostotę.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,35 - 0,48g.
| Waga [g] | ~0,35g - 0,48g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~Ø 3.6 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |