Złote kolczyki Malutkie Serduszka pr. 333 3.2463
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki Malutkie Serduszka pr. 333
To wyjątkowa biżuteria dla małej i dużej damy.Malutkie serduszka wykonane zostały z dwóch kolorów złota: białego i żółtego.Doskonale nadają się na przyjemny podarek.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,47 - 0,60g.
| Waga [g] | ~0,47 - 0,60g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 4,8 x 5,7 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Serce |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |