Złote kolczyki Mia Little Things pr. 333 3.2454
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki Mia Little Things pr. 333 3.2454
Bardzo delikatne kolczyki zaprojektowane w formie przestrzennego koła.Biżuteria została wyposażona w funkcjonalne zapięcie na sztyft.Doskonałe na prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,72g - 0,87g.
| Waga [g] | ~0,72g - 0,87g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | Ø 5.91 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |