Złote kolczyki Serce ILOVEU z cyrkonią pr. 333 3.2425c1s
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki Serce ILOVEU z cyrkonią pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,01 - 1,08g.
| Waga [g] | ~1,01 - 1,08g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Serce |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 1,5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Kolor Kamienia | Biały |
| Szerokość Elementu Wiszącego [Mm] | 10 |
| Wysokość Elementu Wiszącego [Mm] | 9 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Serce |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |