Złote kolczyki Stars Little Things pr. 333 3.2460
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki "Stars" na sztyfcie z kolekcji Little Things pr. 333
Prześliczne trójwymiarowe gwiazdki wyposażone w funkcjonalne zapięcie na sztyft. Doskonałe do letnich stylizacji.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,70 - 0,77g.
| Waga [g] | ~0,70 - 0,77g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Gwiazdka |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~Ø 7.3 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Gwiazdka |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |