Złote kolczyki Zakręcone Sztyfty pr. 333 3.2365
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki Zakręcone Sztyfty pr. 333
Zaprojektowane w formie dużej błyszczącej cyrkonii w złotej oprawie. Biżuteria bardzo wygodna i elegancka.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,75 - 0,86g.
| Waga [g] | ~0,75 - 0,86g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | Ø 3,5 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | Ø 4,3 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |