Złote kolczyki dla dziewczynki rubinowa cyrkonia pr.333 3.2499cz
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki dla dziewczynki rubinowa cyrkonia pr.333 3.2499cz
Waga produktu w przybliżeniu:~ 0,75 - 0,90 g
| Waga [g] | ~ 0,75 - 0,90 g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333(8K) |
| Rodzaj zapięcia | Angielskie |
| Wielkość orientacyjna [mm]: | ~ 11mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |