Złote kolczyki duży kamień cyrkonia pr. 333 1.709
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki duży kamień cyrkonia pr. 333
Modne kolczyki z dużym kamieniem. Prezentują się bardzo efektownie. Sprawdzą się zarówno w codziennej jak i wieczornej stylizacji. Idealnie sprawdzą się jako prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,32 - 2,45g.
| Waga [g] | ~2,32 - 2,45g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 8 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 9 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |