Złote kolczyki klasyczne białe kamienie pr. 333 3.2421
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki klasyczne białe kamienie pr. 333
Piękne złote kolczyki zaprojektowane w bardzo prostej i eleganckiej formie. Bardzo atrakcyjne i pokaźne kolczyki doskonałe na wyjątkowe wyjście. Dodatkowo ozdobione ścieżką cyrkonii.
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,37 - 2,58 g.
| Waga [g] | ~2,37 - 2,58g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj zapięcia | Angielski |
| Rod | Rodowane elementy kamieniowe |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 5,0 x 13.3 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |