Złote kolczyki koła z listkami białe kamienie pr. 333 1.1026
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki koła z listkami białe kamienie pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~2,95 - 3,04g.
| Waga [g] | ~2,95 - 3,04g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Rod | Rodowane łapki kamieni |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 25 mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | 2 do 3g |