Złote kolczyki kółeczka fioletowe pr. 333 3.2451f
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kółeczka fioletowe pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 0,95 - 1,03.
| Waga [g] | ~ 0,95 - 1,03g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Zatrzask |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~ 2,5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Kolor kamienia | Fioletowy |
| Średnica [mm] | ~ 11,5 mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |