Złote kolczyki kółeczka pr. 333 3.2451
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kółeczka pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~ 0,91 - 1,03g
| Waga [g] | ~ 0,91 - 1,03g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj zapięcia | Zatrzask |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | ~2,5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Średnica [mm] | ~ 11,5 mm |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |