Złote kolczyki kółeczka zielona cyrkonia pr. 333 1.338z
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kółeczka zielona cyrkonia pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,0 - 1,23g.
| Waga [g] | ~1,0 - 1,23g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Inny kształt |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Zatrzask |
| Wielkość Kamieni [Mm] | 2.5 |
| Ilość Kamieni | 1 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 10 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Inny kształt |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |