Złote kolczyki kółka Little Things pr. 333 3.2468
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kółka Little Things pr. 333
Wyjątkowo subtelne, a zarazem niesamowicie urocze złote kolczyki na sztyfcie w formie kółka. Jest to symbol odrodzenia, wieczności i nieśmiertelności. Idealny model do stylizacji na każdą okazję.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,50 - 0,70g.
| Waga [g] | ~0,50 - 0,70g |
| Kamień | Bez kamienia |
| Kształt | Kółko |
| Materiał | Złoto |
| Kolor Złota | Żółte |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | Ø 6,6 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Bez kamienia |
| Wzór | Kółko |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |