Złote kolczyki kwiatki białe kamienie pr. 333 1.281
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kwiatki białe kamienie pr. 333
Waga produktu w przybliżeniu: ~1,65 - 1,82g.
| Waga [g] | ~1,65 - 1,82g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwiatek |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Angielski |
| Wielkość Kamieni [Mm] | ~ 1,25 |
| Ilość Kamieni | 19 |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | ~ 7 x 14 |
| Kolor Dominujący | Złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kwiatek |
| Zapięcie typ | angielskie |
| Próba | 333 |
| Waga | 1 do 2g |