Złote kolczyki kwiatki pr. 333 2.923
dodaj do przechowalni
Opis
Złote kolczyki kwiatki pr. 333
Bardzo urocze kolczyki kwiatki zdobione małymi, białymi cyrkoniami.Są modne, wygodne i delikatne. Doskonale sprawdzą się jako prezent.
Waga produktu w przybliżeniu: ~0,90 - 0,99g.
| Waga [g] | ~0,90 - 0,99g |
| Kamień | Cyrkonia |
| Kształt | Kwiatek |
| Materiał | Złoto |
| Próba | 333 (8K) |
| Rodzaj Zapięcia | Sztyft |
| Wielkość Kamienia Centralnego [Mm] | 2.25 |
| Wielkość Kamieni Bocznych [Mm] | 1.75 |
| Ilość Kamieni | 5 |
| Rod | Rodowana góra kolczyka |
| Wielkość Orientacyjna [Mm] | 6.6 |
| Kolor Dominujący | złoty |
Waga kolczyków jest przybliżona i orientacyjna. W sprzedaży hurtowej produkty sprzedawane są w gramach i wiążąca jest cena za gram produktu.
Dane techniczne
| Kamień | Z kamieniem |
| Wzór | Kwiatek |
| Zapięcie typ | sztyft |
| Próba | 333 |
| Waga | <1g |